Zadaj pytanie ekspertowi:

 t

Najczęściej zadawane pytania

ILE KOSZTUJE RENOWACJA FELG ?

Ceny znajdują się na naszej stronie w dziale Cennik. Są to ceny orientacyjne. Dokładną kwotę  ustalamy po oględzinach felgi.Wszystkie ceny usług w naszej firmie nie zawierają podatku VAT.

 ILE CZASU TRWA RENOWACJA FELG ?

Czas wykonania usługi uzależniony jest od obłożenia prac w naszym zakładzie. Nasz proces renowacji felg to min. 3-5 dni, informacje na temat aktualnego czasu renowacji przekazywane są na bieżąco przez naszych pracowników w serwisie (zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu renowacji w przypadku niespodziewanych awarii urządzeń, problemem z różnymi nie oczekiwanymi utrudnieniami). Nowością w naszej ofercie jest usługa „ekspres” jest to gwarancja terminu nie zależnie od pory roku, przybliżony czas w przypadku tej usługi to 3-4 dni robocze (nie liczymy dnia pozostawienia felg; w okresie sezonu ten okres może zostać wydłużony.

JAK MOŻNA SIĘ UMÓWIĆ NA MALOWANIE FELG ?

Dostarczając do naszego serwisu same felgi bądź całe koła nie trzeba nawet dzwonić i ustalać wizyty. Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godz. 8 – 17 w Sobotę 8 – 13. W przypadku konieczności pozostawienia auta w serwisie prosimy o wcześniejszych kontakt tel. 601-942-141.  Wyznaczymy dogodny termin oraz ustalimy wszystkie szczegóły.

CZY UDZIELACIE GWARANCJI ?

Nasza firma udziela 12 miesięcznej gwarancji na powłokę lakierniczą.

ILE CZASU TRWA PROSTOWANIE FELG ?

W przypadku usługi prostowania felg ciężko jest określić czas nie widząc uszkodzonej felgi. Prosimy pamiętać, że nie są to uszkodzenia typowe i każda felga jest uszkodzona w inny sposób. Przeciętny czas prostowania to około 1 dzień roboczy.

ILE KOSZTUJE PROSTOWANIE FELG ?

Koszt prostowania felgi zależy od wielkości oraz zaawansowania uszkodzenia. Dokładna wycena możliwa jest tylko w naszym serwisie na ul. Zielonej 6  w Ropczycach.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYPROSTOWANIA FELGI BEZ MALOWANIA?

Większość uszkodzeń felg udaje się naprawić bez konieczności ponownego malowania. Bardzo mocne uszkodzenia oraz uszkodzenia powstałe na czołowej stronie, mogą być widoczne po naprawie. W takich przypadkach wykonywana jest tzw. zaprawka lakiernicza. Nasz zakład wykonuje wszystkie usługi w jednym miejscu.

Czy zajmujecie się renowacją felg motocyklowych?

Naprawiamy i lakierujemy również felgi do motocykli.

Ile kosztuje renowacja felg motocyklowych?

Naprawa felg motocyklowych to koszt od 150 zł za szt. Cena jest uzależniona w dużej mierze od uszkodzenia oraz od wielkości.

KIEDY WARTO SIĘ DO WAS ZWRÓCIĆ?

Gdy tylko poczujesz nawet drobne drgania na kierownicy i / lub w całym samochodzie.

CO OPRÓCZ BEZPIECZEŃSTWA DAJE WASZA USŁUGA?

Śmiejemy się, że podziw i uznanie w oczach kobiet oraz zazdrość innych mężczyzn. A poważnie – nasze usługi to gwarancja dobrego stanu i wyglądu Twoich felg.

1. Dlaczego warto skorzystać z usług prostowania felg?
Szybka wycena
Załączanie zdjęć: (max 10mb)